25 May, 2020

Son Dönemlerin En Popüler Yerlerini Ucuz Otobüs Bileti Alarak Keşfedin

Yurtiçi popüler yerler hepimizin bir dönem merakını üzerinde toplamıştır. Ülkemizde bulunan popüler mekanları, doğal ve tarihi güzellikleri görmek için bir bilet yeterli olacaktır. Ucuz otobüs bileti farkvar ile elde edip bu güzelliklerden mahrum kalmamalısınız. Yıllardır onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış bu topraklar tarihi mirasını sizlere sunarken fiziki yapısıyla da doğal güzelliklerinin ihtişamını gözler önüne seriyor. Ülkemizde yer alan son dönemin en popüler yerlerini birlikte keşfedelim.

Yurtiçi Popüler Yerler Arasında İlk Durağımız Salda Gölü

Yurtiçi Popüler Yerler Arasında İlk Durağımız Salda Gölü

Son dönemlerde özellikle evlenecek çiftlerin çekim yapmak için gözbebeği haline gelen ve dolayısıyla insanların güzelliğine şahit olup büyülenerek ziyaret etmek istediği yerlerden biri Salda Gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde yer alıyor. Ucuz otobüs bileti farkvar ile rahat bir şekilde alıp bu manzaraya eşlik edebilirsiniz. Türkiye’nin Maldivler’i olarak anılmasının sebebi ise bembeyaz kumsalının uzandığı masmavi ve berrak suyu. Aynı zamanda Türkiye’nin en derin göllerinden olma özelliğine sahip olan Salda, beyaz kayaya benzeyen ancak elinize aldığınızda yumuşak bir tortu oluşturan doğal mucizelere sahip. Turkuaz sevenler için her tonuna eşlik edebilecekleri keyifli bir deneyim olacaktır.

Yurtiçi Popüler Yerler Listemizin Oksijen Deposu Kazdağları

Yurtiçi Popüler Yerler Listemizin Oksijen Deposu Kazdağları

Çanakkale ve Balıkesir illeri arasında yer alan Kazdağları adeta doğanın bizlere armağanı. Şehrin kargaşasından uzaklaşmak, temiz havaya ve huzura doymak, zeytin bahçelerini ziyaret etmek, kuşların ve şelalelerden akan buz gibi suların seslerini dinlemek isterseniz bu hazza ulaşmak hiç de zor olmayacaktır. Ucuz otobüs bileti farkvar sayesinde alıp bu görkemli doğaya kendinizi bırakabilirsiniz.

İncesu Kanyonu

İncesu Kanyonu

Çorum’un Ortaköy ilçesinde yer alan İncesu Kanyonu tek girişi ve tek çıkışı bulunan 12,5 km uzunluğunda görkemli bir kanyondur. Kanyon’un her iki yamacı da sarp kayalıklara ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda kanyonda rafting ve trekking gibi aksiyon dolu sporlar yapmanız da mümkündür. Yürüyüş parkurunda geçireceğiniz vakitte sizlere doğanın derinliklerini gözlemleme fırsatı bulacaksınız.

Yeniden Doğan Kars

Yeniden Doğan Kars

Bundan birkaç yıl önce Doğu Ekspresi’nin yola çıkmasıyla soğuk, unutulmuş ve yalnız şehir Kars yeniden doğdu. Çıldır Gölü’nün donduğu dönemlerde yapılan turizmiyle gezginlerin, kristal yapılı karlarıyla kayakçıların gözbebeği haline geldi. Doğu Ekspresinde kendinize bir bilet bulmanın ne kadar zor hale geldiğini gördüğünüzde dediklerimi hatırlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir