3 July, 2020

Vancouver’a Giderken Pacific Coastal Airlines’ı Tercih Edin

Pacific Coastal Airlines, Vancouver Uluslararası Havaalanı’nın Güney Terminali merkezli bir Kanadalı havayolu şirketidir. Pacific Coastal Airlines, Britanya Kolombiyası ülkesinde 65 noktaya uçuyor. Ağustos 2015’ten itibaren, Pacific Coastal Airlines Victoria ve Kelowna arasında günlük aktarmasız uçuş başlattı. Uçuş süresi 65 dakikadır ve 34 yolcu alabilir. Pacific Coastal Airlines Deniz Uçağı Bölüğü’nü devralmak üzere 5 Mayıs 2016’da hizmete giren yeni bir havayolu bölümü olan Wilderness Seaplanes, Port Hardy ve Bella Bella’da kurulmuştur. Pacific Coastal Airlines sizi topluluklar ve dünyaca ünlü açık hava maceralarına ve British Columbia’nın merkezi sahilinde bulunan Wilderness Seaplanes ile birlikte balıkçı kulübelerine bağlar. Vancouver Uçak Bileti arıyorsanız Pacific Coastal Airlines’ı denemelisiniz.

Vancouver Uçak Bileti :Pacific Coastal Airlines Seferleri

Pacific Coastal Airlines, Britanya Kolombiyası’ndaki 50’den fazla noktaya bağlantısı olan 15 havaalanına düzenli olarak charter ve kargo hizmeti vermektedir. Bu, Kanada, Vancouver bölgesindeki diğer havayollarından daha fazladır. Pacific Coastal Airlines, Vancouver Uluslararası Havaalanında (YVR) çalışan altıncı en büyük havayollarıdır. Bu, toplam giden koltuklara, kalkışlara ve inişlere dayanır. Pacific Coastal Airlines’ın Anahim Gölü, Bella Bella, Bella Coola, Campbell Nehri, Comox, Cranbrook, Kelowna, Port Hardy, Masset, Prens George, Pist, Vancouver, Victoria ve Williams Gölü olduğu yerlere örnek olarak verilebilir.

Bagaj Politikası

Yolculara en fazla 23 x 40 x 55 cm ölçülerinde ve en fazla 10 kg ağırlığında 1 adet el bagajı eşyası verilir. Buna ek olarak, yolcular 16 x 33 x 43 cm’den fazla olmayan ve azami 10 kg ağırlığında olması gereken yanlarında bir kişisel eşya alabilirler.

Kontrol edilmiş bagaj hakkı, biletinizi aldığınız sınıf ücretine bağlıdır. Encore Ücreti, yolculara ücretsiz olarak 2 ek ücret karşılığında ve ücretsiz olarak kontrol edilebilir. Klasik ücretten yolcuların, satın alınması gereken herhangi bir ek öğeyle birlikte 1 adet kontrol edilmiş bagaj bagajına izin verilir. Bravo Ücreti en temel ücrettir ve bu nedenle bilet fiyatına ücretsiz kontrol edilen bagajları içermez. Yolcular ihtiyaç duymaları halinde kontrol edilmiş bir çanta alabilirler. Kontrol edilen her bir bagajın ağırlığı 23 kg’dan fazla olmamalı ve maksimum 158 cm (uzunluk + genişlik + yükseklik) maksimum kombine boyutlara sahip olmalıdır.

Koltuk Sınıfları

Bu havayolu şirketinin kabinler içinde yalnızca bir sınıfı var. Bununla birlikte, uçuş deneyimi mevcut olan farklı ücretlerle kişiselleştirilebilir.

Pacific Coastal Airlines için en düşük fiyatı Bravo koltuklarıdır. Bu daha kısıtlayıcı bir bilet, örneğin isim değişikliği ve iptal ücretleri. Bu ücret aynı zamanda bilet fiyatına herhangi bir bagaj içermez, ancak gerekirse satın alınabilir.

Klasik ücret, yolculara gemideki koltukların bir seçimini sunan orta ücrettir ve bazı değişiklikler bravo ücretinden daha az ücretlendirilir. Yolcular ayrıca ilk kontrol edilmiş çantalarını bilet fiyatına dahil etmişlerdir.

Encore ücreti, isim değişikliği, iptal ve geri ödemeler için havayolu şirketinden ücret talep etmeyen esnek bir bilet sağlar. Yolcular, uçaklarında (varsa) herhangi bir koltuk seçebilir ve ayrıca iki adet ücretsiz kontrol çantası alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir