20 October, 2019

Ülkemizdeki En Lüks Oteller – Bölüm 2

Bir önceki yazımızda yer verdiğimiz Türkiye En Lüks Otelleri yazımızda birbirinden lüks ve mükemmel otelleri masaya yatırmıştık. Eğer o oteller yetmedi başkaları var mı diye soruyorsanız sizin için hazırladığımız için bölüme davet ediyoruz.

Türkiye En Lüks Otelleri : Calista Luxury Resort / Belek 

Türkiye En Lüks Otelleri : Calista Luxury Resort / Belek

Deniz ve dağ manzaralarının birleştiği bu lüks otel, beş tane tenis kortu, futbol sahası, spa merkezi ve havuzunun yanı başında yer alan restoranlarıyla mükemmel bir tatil yaşamanız için tasarlanmış. Bu otelde tatilinizi dolu dolu yaşayacağınıza adımız gibi eminiz. Huzur ve sakinliğin yanı sıra eğlenceli ve bol aktiviteli bir tatil Calista Luxury’nin en önemli özelliği.

Hillside Beach Club – Fethiye

Hillside Beach Club – Fethiye

Türkiye’nin en güzel tatil mekanlarından biri olan Fethiye’de yerini alan bu mükemmel otel, yeşilin ve mavinin en güzel tonları ile çevrili. Denize sıfır konumu ve etrafında onu çevrelen ormanları ve dağlarıyla kesinlikle gözlerden uzak, sizin için özel bir tatil yaşayacaksınız.

Bu otelde Türk ve dünya mutfağını tadabilir, sürekli hizmette olan sağlık ve bakım merkezlerinden faydalanabilirsiniz. İsterseniz denizde bir gün geçirin ister spada… Bu otelde dilediğiniz her şeye ulabileceksiniz.

Caresse a Luxury Collection Resort & Spa – Bodrum

Caresse a Luxury Collection Resort & Spa – Bodrum

Bodrum her bir noktası ile misafirlerini büyüleyemeye devam ediyor. Bu yerler arasında otellerini de bulabilirsiniz. Büyülü otellerinden biri de Caresse a Luxury Collection Resort & Spa. Ege’nin masmavi sularına karşı konuşlanmış olan bu otel, lüks ve konforun sözlük karşılığı.

Türkiye En Lüks Otelleri : Yacht Classic Hotel – Fethiye

Türkiye En Lüks Otelleri : Yacht Classic Hotel – Fethiye

Fethiye merkezde yer alan bu mükemmel otel, modern tarzla dizayn edilmiş. 35 odası olan ve seçkin misafirlerine hizmet vererek onlara unutulmaz ve mükemmel bir tatil yaşatıyor. En lüks oteller arasındaki yerini tüm detayları ile alan bu otelde Türk hamamı ve görüp görebileceğiniz en güzel havuzlardan biri elinizin altında olacak.

Türkiye En Lüks Otelleri : Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus – İstanbul

Türkiye En Lüks Otelleri : Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus – İstanbul

Boğazın hemen yanı başında bir sarayda tatil kesinlikle lüks bir tatilin karşılığı olmalı. Dünyanın başkentlerinden biri olan İstanbul’da yer alan bu otel, olağanüstü manzarası, lüks ve konforlu iç ve dış dizaynı, konuklarının ihtiyaçlarına karşılık veren hizmetleriyle dört dörtlük bir otel. Geniş bahçesinde veya terasında oturup içiceğinizi yudumlarken İstanbul’un büyüleyici manzarasını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir