20 October, 2019

Ülkemizdeki En Lüks Oteller – Bölüm 1

Tatil cennetlerinden biri olan ülkemizde farklı farklı oteller bulmanız mümkün. Bu oteller arasında lüks ve konforu birinci sıraya koyan oteller ise oldukça çok. Eğer tatilinizi Türkiye en lüks oteller listesinde yer alanlardan birini tercih edeceksiniz sizin için bu otelleri derledik.

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Maxx Royal / Kemer 

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Maxx Royal / Kemer

Bu otelin reklamlarını televizyonda, internette ve hatta sinemaya gittiğinizde Liv Taylor’ın güzelliği ile oynadığı reklamlardan hatırlayabilirsiniz. Tahmin edebileceğinizden daha güzel ve lüks olan bu otel, Kemer’de denizin kenarında konuşlanmış. Açık ve kapalı yüzme havuzlarından, su parklarına, çocuklar için özel koylarından, masmavi plajına kadar her şey konuklarının konforu ve ihtiyaçları düşünülerek yapılmış. Resort kavramını butik bir otel hizmeti alarak yaşamak istiyorsanız bu otel tam size göre. Üstelik eğlence bir an için bile bu otelde durmuyor. Dünyaca ünlü şarkıcaların bile sahne aldığı bu otelin fiyatları da lüks oluşu kadar yüksek.

Regnum Carya / Belek

Regnum Carya / Belek

Tatile gittiğinizde golf oynamak ister misiniz? İşte golf tutkunlarının en lüks adresi Regnum Carya size mükemmel bir deneyim sunacaktır. “Land of Legends” tema parkı ise bu tatil köyünün en can alıcı yerlerinden. Deniz ve golf keyfini birleştiren Regnum Carya, dünyanın farklı mutfaklarını da sizin ayağınıza getiriyor.

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Rixos Premium Belek / Belek 

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Rixos Premium Belek / Belek

Rixos otellerinin amiral gemisi olan bu otel tam tamına 1000 metre uzunluğunda mükemmel bir plaja sahip. 12 bin metrekarelik su parkının yanı sıra spa merkezi de cabası. İtalyan ve Türk mutfağının en lezzetli menülerine bu otelin restoranında ulaşabilirsiniz.

Kaya Palazzo / Belek

Kaya Palazzo / Belek

Belek lüks otellerin cenneti diyebiliriz. Yine bu cennette yer alan bir otel: Kaya Palazzo. Özel havuzlu süit odaları, denizin kenarındaki özel villaları ile konaklama konusunda en lüks otellerden biri ünvanını kazanıyor. Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerine sahip restoranından, aquapark, teniz kortu, futbol ve gol sahalarına kadar lezzetten eğlenceye her şeye bu otelde ulaşabilirsiniz.

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Gloria Serenity / Belek

Türkiye En Lüks Oteller Rehberi : Gloria Serenity / Belek

Evet, yine Belek, yine en lüks otellerden biri Gloria Serenity. Bu harika otel, yemyeşil ağaçlar ile kaplı. Doğanın içinde geçireceğiniz bir tatil sunan bu otelde, superior, süit veya villa konaklamalarından birini tercih edebilirsiniz. Animasyon ve eğlence geceleri, spa merkezi ve tam tamına sekiz mükemmel restoranı ile adeta lüks bir köy burası. Ve unutmadan, bu otel, Türkiye’nin en büyük golf sahasına da ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir