20 October, 2019

Balayı İçin Tercih Edilebilecek En İyi Yurtiçi Otelleri

Yorucu ve karmaşık bir düğünden sonra, çiftlerin dinlenebileceği en güzel ve en özel anlardan bir tanesi balayıdır. Artık eşinizle beraber balayına çıktıktan sonra bütün sorunları ve yorgunluğu geride bırakabilirsiniz. Ancak bunun için tercih edeceğiniz otelin isteklerinize ve taleplerinize uygun olması gerekmektedir. Bütün sorunlarınızı, sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı geride bırakmak için doğru yerde balayı yapmanız gerekiyor. Türkiye balayı otelleri denildiğinde akıllara pek çok otel gelmektedir. Ancak bizler sizlere, en uygun ve en fazla hizmeti veren otelleri sunacağız.

Türkiye Balayı Otelleri : Temenos Luxury Hotel ve Spa

Türkiye Balayı Otelleri : Temenos Luxury Hotel ve Spa

Türkiye balayı otelleri denildiğinde çoğu kişinin aklına mekân olarak Bodrum tarafları gelmektedir. Otel Bodrum’da müşterilerine hizmet vermektedir. Deniz ve havuz manzarasıyla, eşinizle beraber tadından yenmeyecek bir tatil yapabilir, tatilinizin keyfini sürebilirsiniz. Tesis, plaja yaklaşık 300 metre uzaklıkta. Ancak plaja düzenli olarak servisler sunulmaktadır. Sörf, atçılık, rüzgâr sörfü gibi pek çok hizmeti de sizlere sunan otel, ziyaretçilerini bekliyor.

Club Hotel Barbarossa

Club Hotel Barbarossa

Şehir merkezine 4, havaalanına ise yaklaşık 100 kilometre uzaklığında olan otel, konumu itibariyle de oldukça zengin bir yerde bulunuyor. Büyüleyici bir gün batımını izleyebilir, eşinizle beraber romantik anların tadını burada çıkartabilirsiniz. Herkesten uzak, sakin ve sessiz bir tatil geçirmek istiyorsanız burası tam da size göre. Kendinizi ve eşinizi ödüllendirmek için burayı tercih edebilirsiniz. Türkiye balayı otelleri içerisinde bulunan Club Hotel Barbarossa, pek çok hizmeti müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Türkiye Balayı Otelleri : Sabrinas Haus

Türkiye Balayı Otelleri : Sabrinas Haus

Muğla’da bulunan tesis, birbirinden farklı konseptleri ile balayı çiftlerine hizmet veriyor. Sonsuzluk havuzunda eşinizle beraber keyifli dakikalar geçirebilir, düğün yorgunluğunu atabilirsiniz. Bununla beraber SPA gibi çeşitli hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

A’JIA

A’JIA

Balayına sizler de Antalya gibi kalabalık olan mekânlara gitmek istemeyip, İstanbul’da mı dinlenmek isteyenlerdensiniz? Eğer böyle düşünüyorsanız, İstanbul’da bulunan A’JIA’yı sizlere önerebiliriz. Boğazın enfes havasına ve manzarasına karşı, İstanbul’da balayı yapmak hayal değil! Tesis, Ahmet Rasim Paşa Yalı’sında hizmet vermektedir. Masaj, SPA, bar gibi çeşitli hizmetleri sunan tesis, iki kişi için gecelik fiyatı 1200 TL civarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir