25 May, 2020

Türkiye’nin Otobüs Firması: Nilüfer Turizm

Nilüfer turizm otobüs firması Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarından biridir. Bursa merkezli olan Nilüfer Turizm aynı zamanda Türkiye’nin pek çok noktasına da ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Otobüs ile seyahat edecekseniz ve hangi firma ile yolculuk etmek istediğinize hala karar veremediyseniz işte Nilüfer Turizm ile seyahat etmek için sebepleriniz:

Nilüfer Turizm Otobüs Firması Güvenlik Konusunda Oldukça Titizdir

Her şeyden önce “Güvenli Ellerdesiniz” sloganı ile yola çıkan Nilüfer turizm öncelikle yolcularının güvenliğini ön plana almaktadır. Mercedes-Türkiye Firması ile “Emniyetli ve Ekonomik Araç Kullanımı Eğitimi” konusunda da iş birliği içerisinde olması bu konuda ne kadar titiz olduklarını göstermektedir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenli bir yolculuk için gönül rahatlığı ile Nilüfer Turizmi tercih edebilirsiniz.

Ekonomiktir

Yolcuklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlana Nilüfer Turizm bilet fiyatları konusunda da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Uygun fiyatlı otobüs biletlerine sahip olan firma hem konforlu hem de ekonomik bir seyahat düşünenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Her şeyden önce müşteri memnuniyetinin baz alarak hareket eden bir firma olan Nilüfer Turizm bu özelliğini otobüs bilet fiyatlarında da göstererek en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

Konforludur

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğu için yine yolcularının rahatını da düşünen bir firma olan Nilüfer Turizm otobüsler konusunda da oldukça iddialıdır. En son teknoloji ile donatılan otobüslerinde yolcuların ihtiyacı olabilecek her şeyi de bulunduran Nilüfer Turizm bu yönü ile de her zaman müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 2+1 otobüs seçenekleri de bulunan firmanın otobüsleri son derece konforlu olmakla birlikte özellikle de uzun yolculuklar yapacaklar için ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Nilüfer Turizm Otobüs Firması Personelin Eğitimine Özen Gösterir

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma bu noktada bünyesine çalıştırdığı personellerinin de en iyi hizmeti verebilmesi amacıyla “İletişim”, “Beden Dili”, “Yolcu Odaklı Hizmet”, “İş Güvenliği”, “İş ve Hizmet Kalitesi”, “Yönetim Becerileri”, “Liderlik” konularında personeller için eğitimler düzenlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir