3 July, 2020

Malindo Havayolları İle Asya’da Seyahat İmkanı

Malindo Air, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı ve Sultan Abdul Aziz Shah Havaalanı merkezli merkezi bir Malezya havayolu şirketidir. Şu anda Malindo Air, Hindistan, Tayland, Endonezya, Nepal ve Pakistan’a 31 varış noktası bulunan 40’tan fazla varış noktasına haftalık 800 uçuş gerçekleştiriyor. 22 Mart 2013 tarihinde faaliyete başlayan Malindo Air, Malezya’da B737-900ER yepyeni çift sınıf düzenini işleten ilk havayolu şirketidir. Asya kıtasında konforlu bir yolculuk isteyenlerin tercih edeceği Malindo Havayolu Uçak Bileti hakkında bilmeniz gerekenler ise bu yazıda.

Malindo Havayolu Uçak Bileti : Üyelik Kartı

Malindo Air, sık uçan yolcu programı Malindo Miles ile sık sık uçan yolculara ödül sunmaktadır. Havayolu şirketi, Malezya genelinde tarifeli yolcu seferleri ağı işletiyor ve kanatlarını Endonezya, Tayland, Bangladeş, Hindistan, Singapur, Nepal, Sri Lanka, Avustralya ve Pakistan’daki bölgelere yayılmış durumda. .

Malindo Air, müşterilerine cazip fiyatlar, zamanında uçuş ve hem yerinde hem de uçakta mükemmel müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyor. Uçuş içi bağlantı hizmetleri Malindo WiFi ve Malindo Mobile, B737-900ER filosunda ürün geliştirme olarak Haziran 2015’te tanıtıldı.

Koltuk Seçenekleri : Ekonomi Sınıfı

Malindo Air iki sınıf için bilet imkanı ve ücret farklılığı sunmaktadır: Ekonomi ve Business Sınıfı

Malindo Air’in Ekonomi Sınıfı, seyahatiniz boyunca rahatlık, rahatlama sağlar. Malindo Air’in Economy Class koltukları deri koltuklarla tasarlanmıştır ve arkaya yaslanabilir. Her bir koltuğun arkası ile önü arasındaki mesafe ise 32 inç olarak tasarlanmıştır. Malindo Air’in Ekonomi Sınıfı, eğlenmeniz için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Uçuş yolculuğunuza bağlı olarak çeşitli imkanlar sunulmaktadır. Yalnızca Singapur uçuşları olan 1 saatten daha az olan uçuş seyahatleri için içecek servisine erişebileceksiniz. 1 – 3 saatlik uçuşlarla, sıcak atıştırmalıkların ve kadehlerin servisinin tadını çıkarabilirsiniz. Economy Class’ta 3 saatten fazla uçuyorsanız, sıcak bir yemek ve tadını çıkarmak için çeşitli içecekler sunulur.

Business Class

Malindo Air ile Business Class, lüks ve rahat bir deneyim sunmaktadır. Lüks konforla buluşuyor: Deri koltuklarda uzanıp rahatlayabilir ve kişisel dokunmatik ekranlı TV’de en son filmleri izleyebilirsiniz. İdeal rahatlık sağlamak için ücretsiz WI-Fi ve üç pimli bir güç kaynağı soketi koltuğunuzun yanından kolayca erişebilir ve bağlantıda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir