25 May, 2020
Konya İstanbul Arası Otobüs Yolculuğu Yapacakların Bilmesi Gerekenler

Konya İstanbul Arası Otobüs Yolculuğu Yapacakların Bilmesi Gerekenler

Konya İstanbul otobüs yolculuğu yaparak Konya’ya seyahat etmeyi düşünenler ve Konya İstanbul otobüs bileti farkvar sitesinden biletini temin ettikten sonra Konya İstanbul yolculuğu hakkında bilgi edinmek isteyenler için Konya İstanbul otobüs yolculuğunda bilinmesi gerekenleri derledik. Konforlu ve keyifli bir otobüs yolculuğu yaparak Konya’dan İstanbul’a gitmenizi sağlayacak ipuçları;

Konya İstanbul Otobüs Yolculuğu, Konya İstanbul Arası Mesafe Otobüs İle Kaç Saat Sürer?

Konya İstanbul Otobüs Yolculuğu, Konya İstanbul Arası Mesafe Otobüs İle Kaç Saat Sürer?

Konya’dan İstanbul’a otobüs biletinizi Konya İstanbul otobüs bileti farkvar sitesinden aldıktan sonra Konya ve İstanbul arasındaki mesafe ne kadar ve kaç saat yolculuk yapacağınızı bilmelisiniz. Konya İstanbul arası karayolu mesafesi yaklaşık olarak 627,4 km’dir. Otobüs tercih ederseniz Konya’dan İstanbul’a 10-11 saat süren bir yolculuk yapmanız gerekiyor. Sizin için en uygun otobüs firmasını ve otobüs biletini Konya İstanbul otobüs bileti farkvar sitesinden görebilir ve fiyatları karşılaştırarak en uygun otobüs biletini alarak seyahate çıkabilirsiniz. Konya İstanbul otobüs bileti fiyatları ise firmadan firmaya değişmekle birlikte genellikle 140 liradan başlamaktadır. Konya’dan İstanbul’a seyahat için Metro, kontur Turizm, Özkaymak Turizm otobüs firmalarını kullanabilirsiniz. Sizin için en uygun otobüs biletini farkvar sitesinden temin edebilirsiniz.

Neden İstanbul’a Seyahat Etmelisiniz?

Konya İstanbul Otobüs Yolculuğu, Neden İstanbul’a Seyahat Etmelisiniz?

Ülkemizin kültürel ve tarihi açıdan önemli bir kenti olan Konya’dan ülkemizin en büyük şehri olan aynı zamanda da hem kültürel hem de tarihi açıdan oldukça büyük bir öneme sahip olan İstanbul’a seyahat etmek için elbette pek çok sebebiniz var. Konya’dan İstanbul’a otobüs ile seyahat etmek isterseniz İstanbul otogarlarına dair bilgi sahibi olmalısınız. İstanbul’da Esenler, Alibeyköy Cep Otogarı ve Harem olmak üzere 3 adet otogar bulunmaktadır. Esenler otogarı Avrupa Yakasında Bayrampaşa ilçe sınırları içerisindedir. Alibeyköy cep otogarı da Avrupa Yakasında Eyüp ilçesinde, Harem otogarı ise Anadolu Yakasında Üsküdar’da yer almaktadır.  Siz de Konya İstanbul otobüs bileti farkvar sitesinden temin ettikten sonra ülkemizin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’u ziyaret edebilir ve hem tarihi hem kültürel açıdan önemli olan pek çok eseri de görme şansı yakalarken aynı zamanda İstanbul’u da karış karış gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir