25 May, 2020

Cape Town’da Nerede Kalınır?

Uygun Cape Town otelleri arayanlar için Güney Afrika Cumhuriyeti’nin başkenti Cape Down’da konaklayabilecekleri otelleri derledik.

Cape Town Otelleri: Taj Cape Town

Cape Town Otelleri: Taj Cape Town

Lüks bir otel olan Taj Cape Down, şehir merkezinde Green Point’te turistik yerlere çok yakın mesafede yer alıyor. Turistik amaçlı olduğu kadar iş gezileri için de tercih edilebilecek bir otel olan Taj Cape Town oldukça şık bir otel. Farklı menülere ve lezzetlere sahip olan restoranı yanında bar, spa, sauna ve yüzme havuzu gibi imkanları da konuklarına sunan otel müşteri memnuniyeti açısından da oldukça yüksek bir puana sahip.

Dutch Manor Antique Hotel

Dutch Manor Antique Hotel

Şehir merkezinde bulunan Dutch Manor Antique Hotel her odasının farklı bir şekilde tasarlanmasıyla ön plana çıkıyor. Bir zamanlar Hollanda sömürgesinde bulunan ülkenin o zamanlardaki atmosferini oldukça iyi yansıtan otel aynı zamanda Long Street Caddesine de yürüme mesafesinde bulunuyor. yürüme mesafesinde yer alandiğer yerler ise Bo Kaap Bölgesi, Kloof Caddesi, Masa Dağı ve Bree Caddesi. Oldukça keyifli ve konforlu zaman geçirebileceğiniz otelde zengin kahvaltı menüsüyle de tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Cape Town Otelleri: Sugar Hotel

Cape Town Otelleri: Sugar Hotel

Adından da anlaşılacağı üzere şirin bir otel olan Sugar Hotel Green Point Bölgesi’nde yer alıyor. Sadece bir otel dersek aslında yanlış olur, Sugar Hotel aynı zamanda bir spa ve bakım merkezi. Sadece 7 odası bulunan butik bir otel olan Sugar Hotel lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan restoranı, masajı ve rahatlatıcı tedavileriyle ün salmış. Bu otelde kalmak hem keyifli hem de sağlığınız açısından çok iyi olacak.

Port View Guest House

Port View Guest House

Akdeniz evinde hizmet veren otel özellikle de doğa sporları ve plaj arayan biriyseniz tam size göre. Turistik bölgelere de yürüme mesafesinde bulunan otel yüzme havuzu ve kütüphane imkanlarına da sahip. Ayrıca kahvaltısı da oda fiyatlarına dahil. Victoria & Alfred Rıhtımı, Masa Dağı ve şehir merkezine yakın olmasının yanında deniz ve güneşin tadını da doyasıya çıkarabileceğiniz bir otel olan Port View Guest House en iyi seçeneklerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir