20 October, 2019

Yaz Tatilini Konforlu Şekilde Geçirmek İsteyenlerin Tercih Edebileceği Antalya Otelleri

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya, yaz aylarında tatil için vazgeçilmez bir yer olma özelliğini her zaman korumaktadır. Yaz tatillerinde en çok tercih edilen Antalya sahilleri, deniz ve güneşin tadına varmak için harika bir yerdir. Yaz tatilini konforlu ve rahat geçirmek isteyenler için Antalya’da birçok otel bulunmaktadır. Antalya otelleri arasından en güzel ve ferahlarını bu yazımızda sizler için derledik.

Antalya Otelleri : Akra Hotel

Antalya Otelleri : Akra Hotel

Oda rahatlığı ve temizliği konusunda asla ödün vermeyen Akra Hotel, konfor arayanlar için en uygun Antalya otelleri içinde yer alır. Akra Hotel gün içerisinde muhteşem gurme lezzetler sunar. Sağlıklı ürünleri ve usta şefleriyle aranan her tat bu otelde bulunabilir. Doğa manzarası eşliğinde spor yapmak ve günün yorgunluğunu atmak için en uygun koşullara sahiptir. Isıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra ücretsiz bisikletleri de bulunur. Rahatlığından ve konforundan ödün vermeyenler için eşsiz bir oteldir.

Aska Lara Resort Spa

Aska Lara Resort Spa

Aska Lara Resort Spa kişiye özel detaylar ile konfor sunan lüks bir oteldir. Bu otel yiyecek ve içecekleriyle inanılmaz lezzet kaçamakları sunuyor. Aynı zamanda huzur ve eğlence sunan bu lüks otel, ev sıcaklığını aratmamaktadır. Denizin dibinde yer alan Aska Lara Resort Spa, kusursuz bir tatil için çok uygundur.

Antalya Otelleri : Delphin Imperial

Antalya Otelleri : Delphin Imperial

Lüks ve konforun buluştuğu bu ihtişamlı otel, müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. Delphin Imperial’ın bütün detaylarına diğer Delphin otellerinde konaklayan müşterilerin görüşleri alınarak karar verilmiş. Zirvede bir hizmet sunmak için odaları, havuzları, restoran  ve dizayn için alınan görüşlerle en güzelini yaratmak amaçlanmıştır. Ayrıca, nefis yemekleri ve şık sunumları olan bu otel  müşterileri için lezzet ayrıcalığı tanıyor.

Rixos Downtown Antalya

Rixos Downtown Antalya

Rixos Downtown otel Antalya otelleri listesinde en üstlerde yer alır. Bu otel dinlendirici ve şehrin ritminden kopmayan bir deneyim sunuyor. Hem şehrin içinde hem de doğa ve tarihi güzelliklere yakınlığıyla eşsiz bir konumda yer alıyor. Dahası Rixos Downtown Antalya konuklarının tercihine ve konforuna son derece önem veriyor. Mükemmel bir tatil için ihtiyacınız olan her şey bu otelde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir