25 May, 2020

Ağrı Ses Turizm Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2019 yılı itibari ile seferlerine başlamış olan Ağrı Ses Turizm, oldukça yeni bir otobüs firması olarak rakipleri ile yarışmaya girdi. Üstelik yepyeni filosu ve yolcuların sektörden ne istediklerini bilerek ilerleyen Ağrı Ses Turizm, oldukça iddialı bir şekilde bir çok seferi başlattı. Çok daha yeni ve genç bir filo ile yolculuk yapmak istiyorsanız denemeniz gereken bu otobüs firması hakkında bilgileri merak ediyor olmalısınız. İşte seferleri, araç filosu, mola noktaları ve diğer her şey ile birlikte Ağrı Ses Turizm Otobüs bileti ile ilgili bilmeniz gereken her şey bu yazıda sizin için derlendi.

Ağrı Ses Turizm Otobüs Bileti : Seferleri

Doğubeyazıt merkezli olduğu için Ağrı Ses Turizm seferlerinin kalkış noktası genellikle  Ağrı Terminali’ni ve Doğubayazıt Otogarı olmaktadır. Bu noktadan kalkarak, Ankara, Sivas, İstanbul, Yozgat, Erzincan, İzmir, Bursa ve daha nice şehre gitmektedir. Tabi seferler sırasında yolcuların inebileceği ve binebileceği yerlerde farklılıklar olabileceği için büyük şehirlere ve bazı ilçelere de uğramaktadır.

Ağrı Ses Turizm’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Özellikle bulunduğu bölge bakımından oldukça önemli olan bu otobüs firması ile neden seyahat etmeniz gerekir diye düşünüyorsanız işte sizin için bazı nedenleri maddeledik.

  • Genç ve güvenli araç filosu
  • Huzurlu ve yolcu odaklı hizmet
  • Tecrübeli profesyonel kadrosu
  • Uygun otobüs bileti rezervasyonu imkanı
  • Araç içi eğlence sistemi
  • Yol boyunca çeşitli ikramlar

Ağrı Ses Turizm’den Otobüs Bileti Aldığınızda İptal Edebilir Misiniz?

Oldukça kolay ve müşteriye yardımcı olacak bir sisteme sahip olan Ağrı Ses Turizm, bazı durumlarda oluşabilecek iptaller içinde yolcularına yardımcı oluyor. Bilet iptali ya da sefer değişiklileri için firmanın yazıhanelerine başvuru yapabilirsiniz ya da çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta opsiyon tarihinin geçip geçmediği olacaktır.

Ağrı Ses Turizm Otobüs Bileti Farkvar Avantajları İle Rezervasyon

Otobüs bileti rezervasyonu yaptırırken çok daha uygun bir şekilde seyahat etmeyi herkes ister. Bu nedenle bir yere gideceğiniz zaman oldukça uygun ve size avantaj sağlayacak otobüs firmaları ile seyahat etmeye özen gösterirsiniz. Bunlar arasında tabi ki de otobüs bileti alırken farkvar avantajlarına bakmak olmalı. Ağrı Ses Turizm’de her yolculuğunuzda size yardımcı olacak avantajları ve kampanyaları kendi sitesi, çağrı merkezi ve farkvar üzerinden sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir